Регистрация     |    Вход

Для тих, кому за 75… Лікування остеохондрозу
Обов’язково висіть на перекладині по 2-3 секунди 2-3 рази в день 4-5 днів (ноги підігнуть і трохи розкачуватись). Внаслідок цього всі залежі солей і сала в позвонку розірвуться.
Можуть біти незначні болі – це не страшно – болі можна зняти, з’ївши 7-8 г кореня живокісту (окопника) або 1 таблетку «Ортофену».
На перекладині висіть, не піджимайтесь, легко. Зробіть перерив 5-6 днів і піджимайтесь завжди потроху.
Для лікування остеохондрозу (та багатьох інших захворювань, в тому числі зцілює і душу) приймати сотовий мед по 1 ч. л. (з гіркою) с чорним хлібом, розжовувати, тримати в роті подовше (швидше надходить в мозок і серце).
Сотовий мед купувати у бджолярів, це обрізки воску з медом. Чим більше воску, тим краще, тому що в воску близько 300 речовин, які необхідні організму.
Купляти його треба в під час відкачки меду. Розжовувати з хлібом. Треба, щоб віск роздробився якнасильніше і організм вибере всі корисні речовини. Для лікування потрібно 2-3 л сотового меду.
Якщо повиснути на перекладині, то внаслідок розтягнення хребця покращується приток крові до всіх органів: у мене покращився зір, перестала бити аритмія, перестала пити пірацетам, який пила 17 років.
Будьте здорові!
Раїса Матюенко, м. Мала Віска Кіровоградська обл.
<< В рубрику
Подписка на еженедельник "Истинное Здоровье" в любом почтовом отделении Украины с любого месяца (до 20 числа предыдущего месяца)

Подписной индекс: 89437 - всеукраинский,   91276 - Мариуполь и районы (Першотравневый, Володарский, Новоазовский, Волновахский, Старобешевский)

Использование авторских материалов в печатных изданиях и интернете только с указанием ссылки на еженедельник «Истинное Здоровье».

На сайте наряду с авторскими материалами размещены статьи с иных сайтов с указанием источников и соблюдением правил публикации.
В случае обнаружения нарушений просьба обратиться по электронному адресу редактора и спорные материалы будут сняты с сайта.
Дизайн  Павел Чуприна  © 2011